Пятница, 19.04.2024, 02:31 | Приветствую Вас Гость

Федерация футбола

Главная » 2009 » Январь » 19 » КУБОК РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ - 2008
КУБОК РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ - 2008
13:37
Відбірні ігри на кубок району визначили кращі команди в групах. Ось їх результати:

3 КОВПАКІВКА 1:4 5:3 11 1 0 1 5:6 3 2

У неділю, 21 грудня, пройшли півфінал та фінал кубка району з футзалу.

...Найпершими, задовго до початку гри з «Газовиком», вийшли на розминку гупалівці. Хоча їхні шанси на успіх, враховуючи кадровий потенціал суперника (гравці збірної району М.Прохода, Д.Банний, Д.Дяченко, на тренувальному костюмі якого красується «ФК «Іллічівець», В.Горобець, О.Баланюк, які ще зовсім недавно вважалися основними гравцями збірної), розглядалися як невисокі. Адже за спинами гупалівців В.Чигрина, В.Халатура, які і досі захищають честь свого села на футбольному полі, не видно гідної заміни.
Хід гри підтвердив, хто є у ній фаворитом. Вже на першій хвилині, перша ж атака «Газовика» завершилася влучним ударом Д.Дяченка.
До речі, виходячи на великому полі у команді майстрів «Фенікс-Іллічівець», переважно на заміну, Денис, мабуть, «зголоднів» за грою та забитими голами, бо на кубку району він проводив ігри без заміни, і не раз відзначався влучними ударами.
Сильний удар здалеку – 2:0, комбінація Д.Банний-Д.Дяченко – 3:0.
Причому, «газовики» не дуже засмучувалися, навіть коли не вдавалося використати черговий гострий момент біля чужих воріт: не забили зараз – заб’ємо під час наступної атаки.
У другому таймі Д.Дяченко віддає пас О.Клименку – ще одному з ветеранів нашого футболу, удар здалеку – 4:0, і завершив розгром той же Д.Дяченко, після пасу В.Горобця. Щоправда, перед цим гупалівці використали один з небагатьох своїх шансів: В.Чигрин влучно пробив здалеку зі штрафного.
Отже, 5:1 на користь «Газовика».
Значно цікавішим виявився інший півфінал, де «Динамо», у складі якого виступали «збірники» Ю.Зозуля та О.Грицай, зустрілися із дмухайлівською «Січчю».
Уже на 1-й хвилині м‘яч потрапляє у руки О.Грицая. Пенальті! С.Щербак б’є сильно і точно в нижній кут, але воротар «Динамо» С.Ляпара реагує на цей удар, м’яч попід ним котиться по лінії воріт, і повторним кидком Сергій фіксує його.
Та це були лише «квіточки».
Через якусь мить дмухайлівець С.Янда сильно б’є здалеку, м’яч потрапляє в штангу, і від неї в ворота.
Далі – удар, рикошет (останнім м’яча торкнувся Ю.Лікар) – 0:2. А потім ще гірше: після удару С.Таранова – 3:0 на користь «Січі». Один з фаворитів турніру несподівано програє. Оце так початок!
Ю.Зозуля намагається «завести» своїх партнерів, бере гру на себе, і в одному з епізодів після його пасу В.Мироненко п’яткою переправляє м’яч у ворота дмухайлівців. 1:3.
У перерві можна було почути від болільників: «От тобі і Дмухайлівка!» А чому, власне, дивуватися? У Дмухайлівці створена непогана команда, загартована у літніх двобоях першості сусіднього Петриківського району. «Я й знав, що Дмухайлівка «дасть»!» – ділиться враженнями в перерві цієї гри ще один ветеран Магдалинівського футболу – В.Панасюк.
Єдине, на що спромоглося у другому таймі «Динамо» – скоротити рахунок: це Ю.Зозуля поборовся, віддав пас на Ю.Баланюка, і той не схибив.
Після цього дмухайлівці відразу взяли тайм-аут, перевели подих, і продовжували дружно захищатись. У «Динамо» були моменти, декілька разів творив дива у воротах голкіпер «Січі» С.Щербак, відбиваючи м’яч у «шпагатах», і, зрештою, дмухайлівці щасливо обіймаються після фінального свистка судді В.Лимаря: 3:2, вони у фіналі.
Відверто кажучи, фінал не був таким цікавим і непередбачуваним, як півфінали: «Газовик» відразу захопив ініціативу, удар М.Проходи, вдала гра на добиванні В.Горобця – 1:0. «Землякам забив, не міг промахнутись», – коментує дії Валерія, маючи на увазі його дмухайлівське «коріння», ще один дмухайлянин родом, вчитель фізкультури Магдалинівської ЗОШ А.І.Сипало. Забігаючи наперед, це був не останній успіх у цьому матчі В.Горобця: під завісу він поставив ефектну «крапку» – 6:2.
А між цим спочатку С.Янда встановив рівновагу – 1:1, відродивши було інтригу, та ненадовго, бо відразу Д.Дяченко зробив рахунок 2:1 на користь «Газовика», потім він віддав пас на О.Клименка – 3:1. Щоправда, Ю.Лікар сильним ударом здалеку, лівою ногою довів, що дмухайлівці не збираються так легко здаватись. Але «Газовик» цього разу був усе-таки сильніший. Д.Банний «вколотив гвоздя» після затяжної атаки – 4:2, потім він же повторив свій удар – 5:2, і, нарешті, та сама ефектна кінцівка від В.Горобця: 6:2. Хоча на адресу дмухайлівців теж довелося почути схвальні слова: «Молодці хлопці, піднялися, зросли як команда». Все це на користь нашому футболу, збірній району, якій незабаром знову доведеться показувати своє вміння на першості області.